Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Hakkımızda

Dünyaca ünlü parfüm ve kozmetik markalarının tedarikçisi  Parfüm 11 uzun yıllardır parfüm ve kozmetik sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. Parfüm11.com ‘da binlerce çeşit orjinal parfüm ve kozmetik markalarını ve çeşitlerini bulabileceksiniz.

Satışa sunduğumuz Parfüm ve Kozmetik ürünlerinin tamamı , orijinal bandrollü ,%100 orijinal,faturalı ve Türkiyede bulunan resmi distribütör firmaların güvencesi altındadır. Müşterilerimize orijinal parfümlerde ve kozmetik ürünlerinde en uygun fiyatı sunmayı amaç edinen Parfüm 11.com sektörde ilk sırada yer almaktadır. 

Eğitimli parfüm uzmanlarımız enerji ve coşkuları ile müşterilerimize olağanüstü bir hizmet vermektedirler. Parfüm uzmanlarımızın rehberliğinde parfüm  tutkunlarına parfüm seçimi konusunda yardımcı olmaktadırlar. 

Müşteri memnuniyetinde sınır tanımayan Parfüm 11.com  konusunda eğitim almış özel eğitimli uzman parfümcüler ve geniş ürün yelpazesi ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Parfüm 11.com en kaliteli ürünleri ,kaliteli hizmeti  ,özel eğitimli uzman kadrosu ile en uygun ve en iyi fiyatlarla müşterilerine sunmaya çalışmaktadır.